uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Bagażniki dachowe były popularne w latach 80 i 90 XX wieku. Wynikało to z faktu, że ówcześnie produkowane samochody nie gwarantowały zbyt pojemnych bagażników, a potrzeby transportowe pasażerów stawały się z roku na rok większe. Wymyślono więc praktyczne i wygodne boxy dachowe. Pierwsze bagażniki na dach były wykonywane z laminatu w kolorze kremowym. Ten kolor z pewnością jest dobrze znany wszystkim posiadaczom fiatów 126p. Koniec lat 90 był jednocześnie początkiem nowej ery boxód dachowych. Pojawiły się kolorowe boxy na dach, wykonane z lepszych, lżejszych i bardziej wytrzymałych materiałów. Pozwalało to jeszcze lepiej wykorzystywać te urządzenia, bez obawy o swój samochód.
THULE to jeden z najlepiej rozpoznawalnych producentów bagażników samochodowych. Produkty tej marki są cenione przez użytkowników na całym świecie. Łączy je jedno - najwyższa jakość wykonania oraz maksymalna funkcjonalność. W ostatnim czasie do sprzedaży trafiła nowa seria boxów dachowych THULE Touring , które zaprojektowano z myślą o stale rosnących potrzebach użytkowników bagażników samochodowych.
Uchwyty samochodowe do rowerów to obecnie najlepszy ze sposobów transportu rowerów za pomocą samochodów osobowych. Oferowane w sprzedaży uchwyty rowerowe na dach różnią się od siebie pod wieloma względami, a do najczęściej wybieranych produktów tego typu należą uchwyty rowerowe marki THULE i Taurus .
Potrzebujesz niedrogiego i łatwego w montażu bagażnika bazowego na relingi? Nie chcesz tracić czasu na jego dopasowanie do relingów swojego samochodu? Jeśli tak to możliwe, że zainteresuje Cię uniwersalny bagażnik bazowy Aurilis EasyOne 156930, będący kompletem czterech stóp i pary belek aluminiowych aerodynamicznych o długości 135 cm.
Posiadasz samochód bez haka holowniczego? Nie masz możliwości przewozu rowerów na dachu samochodu (np. znajduje się tam box dachowy)? Chcesz bezpiecznie i wygodnie przewieźć 3 rowery? Jeśli tak, to rozwiązaniem Twoich problemów może być bagażnik rowerowy do samochodów THULE ClipOn S2 9104, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji umożliwia bezpieczny transport do 3 rowerów za pomocą samochodów typu hatchback czy combi.
Stalowe bagażniki samochodowe to propozycja dla użytkowników poszukujących możliwe jak najtańszego bagażnika bazowego. To właśnie atrakcyjna cena jest główną zaletą bagażników bazowych wyposażonych w belki stalowe. Doskonałym przykładem kompletnego bagażnika samochodowego wykonanego ze stali jest bagażnik bazowy Totus CAM 2162, który odpowiednio przystosowano do instalacji na relingach zintegrowanych.

Archiwum