uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Autoboxy dachowe THULE Touring

Strona główna  »  Artykuły  »  Autoboxy dachowe THULE Touring


Autoboxy dachowe THULE Touring
THULE to jeden z najlepiej rozpoznawalnych producentów bagażników samochodowych. Produkty tej marki są cenione przez użytkowników na całym świecie. Łączy je jedno - najwyższa jakość wykonania oraz maksymalna funkcjonalność. W ostatnim czasie do sprzedaży trafiła nowa seria boxów dachowych THULE Touring, które zaprojektowano z myślą o stale rosnących potrzebach użytkowników bagażników samochodowych.

Doskonałym przykładem najwyższej jakości nowych boxów samochodowych THULE Touring jest box dachowy THULE Touring 780 (634801), który dzięki pojemności 420 litrów (ładowność do 50 kg) sprawdzi się w wielu sytuacjach. Autoboxy dachowe THULE Touring 780 wyróżniają się za sprawą ekstrawaganckiego wykończenia w kolorze czarny metalik oraz bardzo dobrych parametrów aerodynamicznych, poprawiających komfort prowadzenia samochodu. Do tego wyposażony w szereg unikalnych rozwiązań, oferuje maksymalną wygodę użytkowania.

Boxy samochodowe na dach THULE Touring 780 zostały wyposażone w unikalny system szybkiego montażu FastClick (łatwy i bezpieczny montaż na bagażniku bazowych), system obustronnego otwierania Dual-Side (wygodny załadunek i rozładunek bagażu z obu stron samochodu) oraz centralny zamek (skutecznie zabezpiecza transportowany bagaż przed kradzieżą). Należy także zaznaczyć, że autobox dachowy THULE Touring 780 spełnia wytyczne normy City Crash.