uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyty do transportu rowerów

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty do transportu rowerów


Uchwyty do transportu rowerów
Uchwyty samochodowe do rowerów to obecnie najlepszy ze sposobów transportu rowerów za pomocą samochodów osobowych. Oferowane w sprzedaży uchwyty rowerowe na dach różnią się od siebie pod wieloma względami, a do najczęściej wybieranych produktów tego typu należą uchwyty rowerowe marki THULE i Taurus.

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości uchwytu na rower, który nie tylko będzie zapewniał maksymalny poziom bezpieczeństwa dla transportowanego roweru, ale także odpowiednio komponował się z linią samochodu, to uchwyt dachowy na rower THULE ProRide 591 jest idealną propozycją. Uchwyt rowerowy THULE ProRide 591 jest produktem uniwersalnym, dzięki któremu możliwy jest bezpieczny i wygodny transport rowerów o wadze do 20 kg.

Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu rowerowego THULE ProRide 591 zapewnia pewne mocowanie roweru w uchwycie oraz uchwytu na dachu samochodu. Górna szczęka uchwytu skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym wysunięciem się roweru, natomiast gumowa osłonka oraz plastikowe paski, zapewniają lepszy docisk do felgi. Dodatkowe zalety bagażnika THULE ProRide 591 to: pokrętło regulacji i zamykania uchwytu umieszczone wygodnie na poziomie dachu auta, paski zębate regulowane do różnych rozmiarów opon pewnie utrzymują koła roweru, lekka i wygodna w użyciu aluminiowa konstrukcja, możliwość łatwego montażu po obu stronach dachu auta oraz zamki zabezpieczające rower w uchwycie i uchwyt na bagażniku bazowym.