uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kompletne bagażniki bazowe na relingi

Strona główna  »  Artykuły  »  Kompletne bagażniki bazowe na relingi


Kompletne bagażniki bazowe na relingi
Potrzebujesz niedrogiego i łatwego w montażu bagażnika bazowego na relingi? Nie chcesz tracić czasu na jego dopasowanie do relingów swojego samochodu? Jeśli tak to możliwe, że zainteresuje Cię uniwersalny bagażnik bazowy Aurilis EasyOne 156930, będący kompletem czterech stóp i pary belek aluminiowych aerodynamicznych o długości 135 cm.

Odpowiednio wyprofilowane stopy i belki bagażnika Aurilis EasyOne 156930 wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami aerodynamicznymi. To właśnie dzięki nim bagażnik samochodowy Aurilis EasyOne 156930 w żadnym stopniu nie wpływa na komfort prowadzenia samochodu, a także nie powoduje większego spalania. Kompletny bagażnik samochodowy Aurilis EasyOne 156930 przystosowano do montażu na standardowych relingach.

Ogromną zaletą proponowanego bagażnika jest jego łatwy i szybki montaż - wystarczy przekręcić kluczyk, wyjąć zaślepkę z zamkiem, a następnie dołączonym do zestawu kluczem imbusowym skręcić bagażnik na relingach samochodu. Warto także wspomnieć o pozostałych zaletach bagażnika do samochodu Aurilis EasyOne 156930, takich jak: 4 zamki na wyposażeniu, profil gumowy zapobiegający uciążliwemu gwizdaniu, certyfikat TUV i zgodność z normą City Crash.