uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Bagażniki na rowery do samochodów

Strona główna  »  Artykuły  »  Bagażniki na rowery do samochodów


Bagażniki na rowery do samochodów
Posiadasz samochód bez haka holowniczego? Nie masz możliwości przewozu rowerów na dachu samochodu (np. znajduje się tam box dachowy)? Chcesz bezpiecznie i wygodnie przewieźć 3 rowery? Jeśli tak, to rozwiązaniem Twoich problemów może być bagażnik rowerowy do samochodów THULE ClipOn S2 9104, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji umożliwia bezpieczny transport do 3 rowerów za pomocą samochodów typu hatchback czy combi.

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że jest to bagażnik uniwersalny, który pozwala na przewóz rowerów każdego typu. Uchwyt rowerowy THULE ClipOn S2 9104 pasuje do rowerów, których średnica ramy może być dowolna, podobnie jak i wysokość obręczy koła z oponą. Zarówno mocowanie rowerów w uchwycie, jak i montaż bagażnika na samochodzie, są łatwe i szybkie (unikalny mechanizm zatrzaskowy).

Uniwersalny bagażnik samochodowy na rowery THULE ClipOn S2 9104 wykonano z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymują obciążenie do 45 kg. Warto także wspomnieć o pozostałych jego właściwościach użytkowych, takich jak: wszystkie części stykające się z autem zostały pokryte miękką powłoką ochroną, możliwość szybkiego złożenia ułatwia przechowywanie, przygotowany do montażu dodatkowej tablicy oświetleniowej THULE 976.