uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Thule · Box THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S

Kategoria:  Sklep  »  Bagażniki do samochodów  »  Autoboxy dachowe

Box THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202SThule

1789 zł
cena netto

2200.47 zł z Vat

 

Koszty dostawy już od 18.45 zł z Vat
Wszystkie sposoby dostawy

 


Poleć znajomemu

Opis produktu

 • Odpowiednio dostosowany kształt zwiększający przestrzeń ładunkową.
 • System montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania. Jego zadaniem jest ułatwienie szybkiego i bezpiecznego montażu boxu na belkach bazowych.
 • System otwierania wieka z obu stron ułatwia montaż oraz rozładunek i załadunek boxu.
 • Centralny zamek pozwala na zabezpieczenie przewożonych bagaży przed kradzieżą. Klucz z miękkim uchwytem może zostać wyjęty jedynie w momencie, w którym wszystkie rygle zostały prawidłowo zamknięte.
 • System podnośników Dual-Force oraz zewnętrzne uchwyty to gwarantują wygodnego otwierania i zamykania wieka bagażnika.
 • Przesunięta do przodu pozycja bagażnika dachowego umożliwia całkowite otwieranie tylnego bagażnika samochodu.
 • Najlepsze połączenie boxa z bagażnikiem bazowym umożliwia belka Thule Wingbar.
 • System Power-Click to innowacyjne rozwiązanie firmy THULE, dzięki któremu możliwy jest montaż bagażnika dachowego w kilka sekund. - bezpiecznie i łatwo. Pokrętła wyposażone zostały we wskaźniki momentu obrotowego, które zapewniają najbezpieczniejsze mocowanie. Pokrętło może być z powodzeniem dokręcane przy użyciu jednej ręki. Podczas dokręcania szczęki mechanizmu zaciskają się na belce bazowej. W czasie dokręcania szczęki samoczynnie centrują się na belkach zapewniając tym samym stabilne i bezpieczne mocowanie. Box pasuje do belek bazowych o szerokości maksymalnej 80mm.
 • System Dual-Force są to opatentowane sprężynowe podnośniki, które miękko wspomagają otwieranie i zamykanie wieka boxu.
 • Centralny zamek - opatentowany, bezpieczny zamek centralny z kilkoma ryglami. Klucz z zamka może zostać wyjęty dopiero w momencie, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte.
 • Dual-Side to cecha użytkowa nowoczesnych boxów Thule, która która umożliwia otwieranie ich z obu stron samochodu. Oznacza to nie tylko ułatwienie załadunku i lepszy dostęp do bagażu, ale również znacznie ułatwia montaż bagażnika na belkach bazowych samochodu.
Box THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - srebrny z połyskiem 6202S - Autoboxy dachowe

Specyfikacja techniczna

ProducentThule
Pojemność [l]410
Ładowność [kg]75
Wymiary [cm]175 x 86 x 46
Waga [kg]18
KolorSrebrny metaliczny
MontażPowerClick
Obustronne otwieranieTak
Gwarancja5 latPozostałe produkty z tej kategorii, może Cię zainteresują...