uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Thule · Box THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B

Kategoria:  Sklep  »  Bagażniki do samochodów  »  Autoboxy dachowe

Box THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202BThule

1789 zł
cena netto

2200.47 zł z Vat

 

Koszty dostawy już od 18.45 zł z Vat
Wszystkie sposoby dostawy

 


Poleć znajomemu

Opis produktu

 • Odpowiednio dostosowany kształt zwiększający przestrzeń załadunkową.
 • System montażu Power-Click (zintegrowany wskaźnik siły mocowania), którego zadaniem jest szybki i bezpieczny montaż boxu.
 • Ułatwiony montaż, rozładunek i załadunek boxu dzięki wieku otwieranemu z obu stron.
 • Centralny zamek z kilkoma ryglami zapewniający maksymalny poziom bezpieczeństwa i ochrony przed kradzieżą. Klucz z zamka da się wyjąc jedynie gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte.
 • Podnośniki Dual-Force i zewnętrzne uchwyty gwarantujące wygodne zamykanie i otwieranie bagażnika.
 • Przesunięta do przodu pozycja boxu dachowego - możliwość całkowitego otworzenia bagażnika.
 • Najlepsze połączenie Boxa z bagażnikiem umożliwia belka Thule Wingbar.
 • Power-Click jest niepowtarzalny system mocowania firmy Thule, który umożliwia montaż boxu dachowego w ciągu kilku sekund - łatwo i bezpiecznie. Wyposażony został we wskaźnik momentu obrotowego. Dzięki temu zapewnia najbezpieczniejsze możliwe zamocowanie. Szczęki zamontowane w boxie zaciskają się na belce bazowej podczas dokręcania pokrętła wewnątrz boxu. Pokrętło może być dokręcane przy użyciu jednej ręki. Równocześnie szczęki samoczynnie centrują się na belkach bazowych bagażnika, dzięki czemu zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi. Współpracuje z belkami bazowymi o szerokości do 80 mm.
 • Dual-Force jest to system oparty na spręzynowych podnośnikach, których zadaniem jest miękkie wspomaganie zamykania i otwierania wieka boxu.
 • Centralny zamek - specjalistyczny, bezpieczny zamek centralny wyposażonych w kilka rygli. Klucz może zostać wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są zamknięte.
 • System Dual-Side - opatentowana cecha użytkowa bagażników Thule. Jej zadaniem jest umożliwienie otwieranie ich z obu stron samochodu. Przekłada się to nie tylko na ułatwienie załadunku i lepszy dostęp do bagażu, ale również znacznie przyśpiesza i usprawnia montaż boxu dachowego.
Box THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachoweBox THULE Motion 200 - czarny z połyskiem 6202B - Autoboxy dachowe

Specyfikacja techniczna

ProducentThule
Pojemność [l]410
Ładowność [kg]75
Wymiary [cm]175 x 86 x 46
Waga [kg]18
KolorCzarny metaliczny
MontażPowerClick
Obustronne otwieranieTak
Gwarancja5 latPozostałe produkty z tej kategorii, może Cię zainteresują...