uchwytysamochodowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Stalowe bagażniki samochodowe

Strona główna  »  Artykuły  »  Stalowe bagażniki samochodowe


Stalowe bagażniki samochodowe
Stalowe bagażniki samochodowe to propozycja dla użytkowników poszukujących możliwe jak najtańszego bagażnika bazowego. To właśnie atrakcyjna cena jest główną zaletą bagażników bazowych wyposażonych w belki stalowe. Doskonałym przykładem kompletnego bagażnika samochodowego wykonanego ze stali jest bagażnik bazowy Totus CAM 2162, który odpowiednio przystosowano do instalacji na relingach zintegrowanych.

Totus CAM 2162 posiada 4 stopy i 2 belki stalowe. Regulowane samoczynnie kąty łap w prosty sposób dopasowują bagażnik do linii dachu. Dzięki solidnej stalowej konstrukcji, bagażnik bazowy Totus CAM 2162 zapewnia ładowność do 75 kg (idealny pod box bagażowy lub uchwyty rowerowe). Istnieje możliwość zabezpieczenia stóp bagażnika za pomocą zamków (brak w komplecie).

Montaż bagażnika bazowego Totus CAM 2162 odbywa się za pomocą dołączonych do niego narzędzi. Warto także dodać, że mimo iż jest to bagażnik stalowy to jednak wyróżnia go stylowe wykończenie w kolorze czarnym. Produkt posiada certyfikat TUV.